تور مسافرتي ، تور ، خدمات تور

تور مسافرتي ، تور ، خدمات تور

<-PostTitle->

حال كه مقصد خود را براي گذراندن تعطيلات با انتخاب تور استانبول تعيين كرده ايد، جهت ايمني ، اطمينان خاطر و لذت بيشتر در طول سفر ، آشنايي با ساير نكات خواندني قبل از سفر با تور تركيه  را به شما توصيه مي كنيم.

در تور استانبول به بخش هاي ديگر تركيه سفر كنيد

برخي تصور مي كنند كه با توجه به پيشرفت هاي گسترده استانبول و منابع تاريخي و فرهنگي و البته تفريحات مختلف آبي در اين شهر پيشرفته، تور تركيه تنها به شهر استانبول محدود ميشود. اما برخلاف اين تصور در آنن سوي استانبول و اطراف اين شهر باغ ها، آبشار ها و ديدني هاي زياد ديگري وجود دارد كه همگي به واسطهه مجاورت با آب هاي درخشان اين منطقه به وجود آمده اند. سعي كنيد كه در تور تركيه براي خود برنامه ريزي كنيد و صرفا به بازديد از  مكان هاي معروف بسنده نكنيد.

از فرودگاه استانبول خريد نكنيد

هرچند كه مراكز تجاري و خريد در استانبول قيمت هاي باورنكردني و مناسبي را براي اجناس اصيل تركي نسبت به ساير كشورهاي اروپايي عرضه مي كنند، متاسفانه در فرودگاه شاهد تفاوت قيمت عجيبي نسبت به شهر هستيم . بنابراين در تور استانبول سعي كنيد از بهترين فروشگاه هاي داخل شهر خريد كنيد و تمام اقلام مورد نياز خود راا خارج از فرودگاه تهيه كنيد.

تور استانبول

 

مراقب افراد سودجو باشيد

با توجه به اين كه تور تركيه از پرطرفدارترين تور ها به خصوص براي همسايگان اين كشور نظير ايران است، افراد سودجو فرصت را براي فريب دادن مسافران تور استانبول مناسب ميبينند و در تور قطعا شاهد اين قضيه خواهيد بود. توجه كنيد كه بايد نسبت به اين افراد در تور استانبول بي تفاوت بود و با احتياط عمل كرد.

از وسايل تقليه عمومي استفاده كنيد

تمام بخش هاي تركيه به وسيله متروباس و ساير وسايل نقليه به هم مرتبط هستند و براي سفر در تور استانبول به جاذبه هاي گردشگري استانبول مي توانيد به صورت شبانه روزي از وسايل نقليه عمومي استفاده كنيد.


امتیاز :

بازدید : 12

برچسب ها :

ادامه مطلب

تاريخ : 1395/10/13  | ۰۸ | نویسنده : irnet2016 |