تور مسافرتي ، تور ، خدمات تور

تور مسافرتي ، تور ، خدمات تور

<-PostTitle->

در مقاله قبلي با نام توصيه هاي مفيد براي امنيت زنان در تركيه (بخش اول) نكات مهمي را از جمله آمادگي هاي قبل از سفر به تور تركيه و نكات مهم اقامت در تركيه را براي بانواني كه به تنهايي به تور تركيه سفر ميكنند ذكر كرديم در اين مقاله سعي داريم به مسائلي همچون گشت و گذار در تور تركيه و جلوگيري از جلب توجه نا خواسته بپردازيم . به شما پيشنهاد ميدهيم دو مقاله توصيه هاي ضروي در طول اقامت در تركيه (1) و توصيه هاي ضروي در طول اقامت در تركيه (2) را هم قبل از سفر به تور تركيه بخوانيد تا در امنيت كامل باشيد .

گشت و گذار در سرتاسر تور تركيه

هيچوقت اعلام نكنيد كه تنها به تور تركيه سفر مي كنيد. اگر غريبه اي از شما در اينباره سوال كرد به او بگوييد منتظر يك دوست و يا شريك تان هستيد تا شما را ملاقات كند.

اگر احساس مي كنيد كه در هنگام قدم زدن، ماشيني شما را تعقيب مي كند، يك گردش ناگهاني انجام دهيد و در جهت مخالف قدم بزنيد.

اگر تنها به تور تركيه سفر مي كنيد و دوست نداريد همراهي داشته باشيد كارهاي مختلفي را مي توانيد انجام دهيد. اگر داخل قطار يا مترو هستيد روي صندلي بيروني بنشينيد و كيف يا كت خود را روي صندلي كنار پنجره قرار دهيد. در بار و رستوران كت خود را پشت صندلي روبرويي آويزان كنيد تا اينطور به نظر برسد كه همراه كسي به آنجا آمده ايد.

تور تركيه

اجتناب از توجه ناخواسته در تركيه

خانمي كه به تنهايي به تور تركيه سفر مي كند ممكن است خودش را در مركز توجه بيش از حد مردان ببيند. اين توجهات زيادي مي تواند موجب معذب شدن خانم ها شود. توصيه هايي كه در ادامه به آنها اشاره مي كنيم مي توانندد به شما كمك كنند از اين توجهات اجتناب كنيد.

از پوشيدن لباس هاي تحريك كننده و بدن نما خودداري كنيد.

اگر در تور تركيه مورد توجه ناخوشايندي قرار گرفتيد توصيه مي شود كه آرامش خود را حفظ كنيد و هر چه سريعتر خودتان را از آن موقعيت رها كنيد. حتي مي توانيد به نزديك ترين ايستگاه پليس و يا نيروي امنيتي تركيه مراجعه كنيد.

در تور تركيه موارد مزاحمت هاي لفظي به ويژه توسط مردان مزاحم توصيه مي شود كه وانمود كنيد متوجه نمي شويد آنها چه مي گويند. همچنين مي توانيد آنها را ناديده بگيريد و يا اينكه به يك زبان خارجي صحبت كنيد كهه احتمالا آنها متوجه نمي شوند.

با در دست داشتن يك حلقه ازدواج مي توانيد از توجهات ناخواسته در تور تركيه اجتناب كنيد. اجتناب از برقراري تماس مستقيم چشمي با مردان مي تواند تا حدي از بروز اينگونه مشكلات و مزاحمت ها در تور تركيه جلوگيري كند. استفاده از عينك هاي دودي نيز مي تواند در انجام اين كار به شما كمك كند و همچنين اعتماد به نفس شما را افزايش دهد.

هميشه در تور تركيه با اعتماد به نفس رفتار كنيد. بدانيد كجا مي رويد، چه كاري مي خواهيد انجام دهيد و با اطمينان رفتار كنيد. اعتماد به نفس مي تواند در جلوگيري از مورد آزار و جرم قرار گرفتن از قبيل جيب بري و مزاحمت نقشي كليدي داشته باشد.

منبع : توصيه هاي مفيد براي امنيت زنان در تركيه (بخش دوم)


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ور، تور تركيه، سفر به تركيه،

ادامه مطلب

تاريخ : ۲۲ دى ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۵:۰۲ | نویسنده : تور |